افزونه های نرم افزار محک

* سیستم چندارزی : 1.687.000  کشورهای مختلف دارای ارزهای مختلفی هستند که قیمت این ارزها در طول سال دائما در حال تغییر می‌باشد. در صورتی که بخواهید اطلاعات مربوط به خرید و فروش و حساب ارزی خود را با سایر اشخاص در اختیار داشته باشید و از آن‌ها گزارشاتی دریافت کنید افزونه چند ارزی محک این امکان را به شما خواهد داد.                       

 * سفارش گیر همراه :1.187.000در صورتی که پخش محصولات خود را به صورت مویرگی انجام می‌دهید و تمایل دارید با تبلت امور سفارش گیری و نظارتی خودتان را انجام دهید افزونه سفارش گیر همراه محک مخصوص شماست. 

* اتوماسیون خدمات و تعمیرات : 1.187.000 این افزونه برای مراکز خدماتی که کار تعمیرات لوازم را انجام می‌دهند و نیاز به یک اتوماسیون برای مکانیزه کردن روال تحویل کالا از مشتری برای تعمیر، انتقال به واحد تعمیر، انتقال به انبار، تست و کنترل کالا، محاسبه هزینه تعمیرات و تحویل کالا به مشتری و غیره را دارند بسیار مناسب می‌باشد.

* چاپ و تولید بارکد:987.000امروزه استفاده از سامانه‌های بارکد خوان در همه‌ فروشگاه‌ها و انبارها به امری ضروری و رایج تبدیل‌شده است. در مشاغل تولیدی و انبارداری هم استفاده از سامانه‌هایی که قابلیت تولید و خواندن سریال و کد رهگیری برای خدمات گارانتی را داشته باشند، جهت دسته‌بندی و شناسایی سریع کالاها و نمایش اطلاعات بیشتر، موردنیاز است.

* بایگانی اسناد و دبیرخانه: 1.187.000چنانچه با نامه‌های صادره و وارده در سازمان خود و بایگانی آن‌ها سر و کار دارید این ابزار بسیار به شما کمک خواهد کرد تا فرآیند نامه‌های صادره و وارده را به‌راحتی پیگیری و بایگانی نمایید. هر روزه تعداد زیادی نامه از مکان‌های مختلف دریافت و یا ارسال می‌شوند و نگهداری اطلاعات آن‌ها برای دسترسی مجدد و پیگیری مجدد از اهمیت خاصی برخوردار است. نگهداری این اطلاعات به صورت دستی تا زمانی که تعداد آن ها کم باشد مقدور است ولی در صورت زیاد شدن این مراودات نیاز به اتوماسیون آن‌ها خواهید داشت. افزونه بایگانی اسناد و  دبیرخانه محک این امکان را به شما می‌دهد که تمامی نامه‌های وارده و صادره به انضمام ضمائم آن‌ها را ثبت و در مراجعات بعدی به راحتی جستجو یا تغییر دهید.                       

 * چندشرکتی:987.000افزونه شرکت مازاد یا چند شرکتی، افزونه‌ای جهت مدیریت اطلاعات چند شرکت توسط یک نرم افزار است. بوسیله این افزونه می‌توان چندین شرکت را به موازات یکدیگر و با سطوح دسترسی مختلف برای کاربران مختلف ایجاد نمود که اشتراک اطلاعاتی با یکدیگر ندارند و اطلاعات آن‌ها از یکدیگر مجزاست.

* دارایی ثابت: 1.287.000  ثبت ریز دارایی های ثابت سازمان و محاسبات مربوط به استهلاک، تعمیر و نگهداری تخصص افزونه دارایی ثابت محک است. یکی از مهمترین دارایی‌های هر سازمانی، دارایی‌های ثابت آن است و بر اساس اصول حسابداری می‌بایست برای دارایی‌ها هزینه استهلاک محاسبه گردد.                                    

* قابلیت شبکه :1.187.000با افزونه کلاینت شبکه چند سیستم دیگر را به یک سیستم حسابداری متصل نمایید و با تفکیک بخش‌های مختلف از هم مانند فروش، صندوق، حسابداری و … به امور مالی خود نظم ببخشید. با رشد و توسعه فعالیت اقتصادی بخش‌هایی که با سیستم حسابداری سرو کار دارند افزایش می‌یابد، مانند جدا شدن صندوق از مالی و … در این زمان لازم است که در یک سیستم دیگر دسترسی محدودی به بخش مالی داده شود. با افزونه کلاینت شبکه شما می‌توانید به تعداد مشخصی که نیاز دارید به این شبکه کلاینت اضافه نمایید.

* حقوق و دستمزد: 1.687.000   گاهی اوقات محاسبات فیش حقوقی پرسنل بسیار پیچیده و زمان‌گیر است و همچنین خطاهای محاسباتی نیز رخ می‌دهد این افزونه شما را در انجام راحت این فرآیند یاری می‌نماید.                    

* سامانه فروش:1.887.000با افزونه سامانه فروش محک شما می توانید با سرعت و دقت بیشتر، امور فروشگاهی خود را انجام دهید و در وقت و رضایت مشتریان بهبود ایجاد نمایید. این افزونه به صورت تخصصی برای مدیریت آسان و سریع فروشگاه‌های نقدی و خرده فروشی ها طراحی شده است.

* سیستم پروژه ها : 1.887.000    در صورتی که بر روی چند پروژه به صورت هم‌زمان در حال فعالیت هستید و می‌خواهید هزینه‌ها و درآمدهای هر پروژه را به صورت مجزا گزارشگیری نمایید افزونه سیستم پروژه‌های محک این امکان را به شما خواهد داد.                        

* کالرایدی: 987.000 افزونه کالر آیدی، افزونه ای جهت مدیریت تماس های تلفنی با مشتریانی است که پیش‌تر آنها را در نرم افزار حسابداری محک تعریف نموده اید. با استفاده از افزونه کالر آی دی، در زمان تماس مشتری و قبل از پاسخ‌گویی، مشخصات فردی و خلاصه فاکتورها و وضعیت چک‌ها و حساب مشتری نمایش داده می‌شود تا بتوان با خوشامدگویی و ذکر نام او، ارتباط قوی‌تری با وی ایجاد نموده و خدمات مناسب‌تری به وی ارائه داد.                                       نرم افزار مازاد دورکاری:1.187.000

* پیامک رسان:987.000  امروزه حفظ ارتباط تخصصی با مشتری، مهم‌ترین عامل موفقیت شرکت‌هاست. شما به‌عنوان صاحبان شرکت‌ها باید بتوانید در هر مرحله از ارتباط با مشتری علاوه بر رعایت اصول مشتری مداری، با او به‌عنوان یک متخصص، ارتباط برقرار کنید. تنها مدیریت این ارتباط درست در هر مرحله از تعامل با مشتری است که می‌تواند وفاداری مشتری را در پی داشته باشد.                         

* بازارا:5.987.000 

( کلاینت مازاد بازار (به ازای هر وبسایت): 2.487.000)

اتصال نرم افزار حسابداری به فروشگاه آنلاین با سرویس بازارا محک

* تحلیل گر: 487.000سرویس تحلیلگر محک قابلیت تحلیل و بررسی اطلاعات نرم افزار را برای بازه‌های زمانی مشخص به خریدار آن می‌دهد تا کاربر از گزارشات متنوع، زیبا و کاربردی آن استفاده نماید. گزارشات این سرویس تحلیلی و مقایسه‌ای می‌باشد و یک دید کلی به مدیریت مجموعه خواهد داد.

* دورکاری:3.487.000 

( کاربرمازاد دورکاری (به ازای هر کاربر): 787.000)

(  کاربر مازاد دورکاری (به ازای هر نرم افزار: 1.187.000)افزونه دورکاری: (محک آنلاینر) همان تحت وب سازی نرم افزار محک می‌باشد که با راه اندازی آن بدون فاصله جغرافیایی می‌توان به نرم افزار محک با سیستم عامل‌های ویندوز، اندروید، IOS (از طریق مرورگر) دسترسی داشت.                 

* رادارا (به ازای هرکاربر):1.187.000 سرویس رادارا یک موقعیت یاب چندمنظوره است. اگر می‌خواهید موقعیت آنلاین ویزیتورهایتان را رصد کنید یا اینکه برای ویزیتورهایتان موقعیت‌های مشتریان را تعیین کنید یا حتی برای ویزیتورهایتان پیام ارسال کنید، می‌توانید روی رادارا حساب کنید! رادارا برای شما طراحی شده است که بتوانید به راحتی سیستم ویزیتورهایتان را مدیریت کنید.                

* سرویس ابری پایه: 487.000   

 سرویس ابری استاندارد: 787.000

سرویس ابری حرفه ای: 1.487.000  

سرویس ابری با هدف رفع نیاز کاربران و مشتریان محک به جهت ذخیره سازی امن و امکان دسترسی به اطلاعات به صورت آنلاین در هر زمان و هر مکان و اشتراک گذاری بین افراد مختلف توسط گروه نرم‌افزاری محک ایجاد و عرضه شده است.

* سرویس اپارتمانا :487.000

تقریبا تمامی مجتمع‌های مسکونی و تجاری، مبالغی را برای نگهداری ساختمان و پوشش هزینه های جاری ساختمان از ساکنین و مالکین واحدها دریافت می‌کنند. که به این مبالغ شارژ ساختمان اطلاق می شود .
شارژ ساختمان می تواند بصورت ماهیانه و بصورت یک عدد ثابت دریافت شود . ویا اینکه هزینه ها بر اساس پارامترهایی همچون متراژ ، تعداد نفرات و حتی تعداد پارکینگ برای واحدها تقسیم شده و سهم هر واحد به آن واحد اعلام شود.

* محک اکادمی اشتراک 6 ماهه:2.250.000  

( محک اکادمی اشتراک 12 ماهه:3.000.000)

* سامانه مودیان این سامانه از سوی اداره امور مالیاتی کشور، به عنوان مرجع نهایی برای ثبت، صدور و استعلام صورتحساب‌های الکترونیکی مودیان معرفی شده است. استفاده از این سامانه برای مشمولان، الزامی است و بایستی تمامی صورتحساب ها و فاکتور ها را به این سامانه ارائه کنید.